המלצות

במסגרת תהליך של רכישת דירה בתל אביב לצורך השקעה בדקתי והתעניינתי במספר רב של נכסים, במהלך החיפוש עו"ד ענת ייעצה לי בתבונה ומניסיונה על רמות הסיכון של כל נכס ונכס ובכך עזרה לי להגיע להחלטה. לאורך כל הדרך ענת ביצעה את כל הבדיקות הנדרשות על הנכסים, הכל לשביעות רצוני ובמקצועיות. בסופו של דבר החלטתי לרכוש דירה בתל אביב במסגרת קבוצת רכישה, השארתי לענת את ה"תענוג" של לקרוא חוזה בן 200 ומשהו עמודים וידעתי שאני בידיים טובות. ענת ערכה סעיפים רבים בצורה שתגן עליי יותר טוב ונלחמה על האינטרסים שלי לאורך כל הדרך. אמשיך לעבוד עם ענת עוד על עסקאות ואני ממליץ עליה ללא היסוס.
רומן קרום
תל אביב
כשהחלטתי על קניית הדירה הראשונה שלי ידעתי שאני צריכה להיעזר בעו"ד. הרי לא כל יום אני קונה דירה ובטח שלא מוציאה סכומי כסף בסדר גודל שכזה… אחרי שפגשתי את ענת הבנתי שהיא האדם המתאים ביותר עבורי – האנושיות, הידע הרב והיכולת לסמוך עליה בכל שלב לאורך הדרך הם שהבטיחו כי תהליך הרכישה כולו יהיה חוויה אחת גדולה. ממליצה בחום!
זיוה וייס
ראשון לציון
זכיתי להכירך דרך שאלה לפורום ונדהמתי מסובלנותך והסכמתך לעזור ללא כל תמורה ולא לפטור אותי בתשובה חלקית או מרמזת שרק אם אבוא ואשלם אזכה בתשובתך המלאה. כשזכותי על הדירה התממשה הגעתי אליך לעריכת חוזה שכירות. הבהרת לי שמתפקידך להגן גם על זכויות השוכר ולא רק עלי כמשכירה וכבשת את ליבי בהוגנות שבך. שיתפת והבהרת לי כל סעיף בחוזה והפגנת סובלנות ומאור פנים כלפי השוכר שהרבה לתהות ולשאול ובהחלט הסכמת ללכת לקראתו, תוך שאת מגנה במקצועיות עלי כלקוחה ויוצרת עבורי הרבה יותר מחוזה – הענקת לי ביטחון ושקט נפשי. אני יודעת בוודאות שבכל נושא הקשור בהשכרת הדירה יש לי יד מושטת וגב תומך בכל עת. זו זכות להכיר אדם ועורכת דין בעלת שיעור קומה כמוך
שולי הריס
רעננה
ברצוני לומר כמה מילים על השירות שקיבלנו ממך בגין דירה החדשה שרכשנו מהקבלן בראש העין. במקצועיות ובסבלנות אין קץ (בכל זאת לא קונים בית כל יום, אז שאלנו הרבה שאלות) סייעת לנו להבין את חוזה המכר של הקבלן, ניהלת מו"מ קשוח עם עורך הדין של הקבלן ולשמחתנו הצלחת לשנות סעיפים רבים שאם היו נשארים היו גורמים לנו לנזק גדול ולא פחות חשוב היית זמינה תמיד וכל זה במחיר הוגן לחלוטין. כשקונים דירה צריך עו"ד שאפשר לסמוך עליו שידע לעמוד על האינטרסים של הקונים מול הקבלן וזה בדיוק מה שקיבלנו ממך. שורה תחתונה, אנו מאושרים שבחרנו בך וממליצים בחום.
נטלי ודניאל יעקובזון
בת ים

עוד המלצות

עינת נגל
שולמית טוויטו
רן מנור
טל סלונר
פני כהן